Apetyt - już jest! Pierwszy numer magazynu małopolskich blogerów kulinarnych!


Dzisiaj pojawił się w sieci pierwszy numer Apetytu - magazynu, który w całości jest tworzony przez małopolskich blogerów kulinarnych. Ach! Nawet nie wiecie jak się cieszę! Magazyn jest dostępny online i jest całkowicie bezpłatny, a żeby go przeczytać wystarczy kliknąć TUTAJ lub na zdjęcie poniżej.
Magazyn będzie ukazywał się co kwartał. W aktualnym numerze znajdziecie garść wiosennych i wielkanocnych inspiracji, zarówno tych kulinarnych, jak i dotyczących stylizacji świątecznego stołu, informacje o lokalnych produktach i wiele ciekawych artykułów. Mamy nadzieję, że magazyn Wam się spodoba i będziecie jego stałymi czytelnikami :) Piszę "mamy", bo też mam w nim swój maleńki udział - w Apetycie znajdziecie dwa moje przepisy - jeśli jesteście ciekawi które, to koniecznie zabierajcie się do czytania. 

Na pomysł stworzenia magazynu wpadła Ada z bloga Pora coś zjeść i to ona była główną siłą napędową całego przedsięwzięcia. Tak więc specjalne i ogromne podziękowania dla: Ady - naszej redaktor naczelnej - za to, że zebrała nas wszystkich do kupy i czuwała, żeby wszystko było zrobione na czas i tak jak się należy, Kasi z bloga Cook it lean, która złożyła magazyn w całość - to dzięki Kasi Apetyt wygląda jak wygląda, czyli ślicznie, oraz Marii z Food Life Inspiration za korektę tekstów.


A tymczasem zapraszam Was do czytania :)

2 komentarze:

  1. Gratulacje:) Fajna inicjatywa:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie się to wszystko czytało. Znam już na pamięć większość z "Was" haha :) Ciągle chodziłam głodna :)))
    Duuuże pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń

 

MAŁOPOLSKI APETYT

AGREGATORY

Durszlak.pl

Archiwum